HAVAALANI ( ESENBOĞA HAVALİMANI ) TRANSFER SEHİR İÇİ SEHİR DIŞI TRANSFER

ANKARA HAVAALANI TRANSFER 

Dünya geneli neredeyse bütün ülkelerde havaalanı şehir merkezine oldukça uzaktır. Uzaklık söz konusu olduğunda ise konunun içerisine trafik, ulaşım araçları sorunu dahil olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Başkenti Ankara’nın tek havaalanı olan Esenboğa Havalimanı Ankara’nın Akyurt ilçesi ve Çubuk ilçesinin sınırındadır. Şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan Ankara Esenboğa Havalimanına; Ankara’nın çeşitli bölgelerinden özel araçlar ile trafik durumuna bağlı olarak 30 dakika ile 60 dakika içinde ulaşılabilir. Havaalanına ulaşımınızı eğer özel araçlar ile yapamayacaksanız muhtemelen havaalanı otobüslerini ya da ticari taksi kullanımında bulunmanız gerekecektir. İşte tam bu noktada Havaalanı Transfer hizmetimiz devreye girecek ve sizleri ticari taksilerin faiş fiyatlarından, toplu taşıma araçlarının her durakta durup kalkmalarından kurtaracak olup bulunduğunuz lokasyondan Ankara Esenboğa Havaalanı’na en kısa ve en sakin yolları kullanarak direkt olarak ulaşımınızı sağlayacaktır.

Dönüşlerinizde ise sizlerin karşılamasını sağlayacak kışın sıcak, yazın oldukça serin araçlarımız siz iniş yapmadan önce Ankara Esenboğa Havalanın’da hazırda bekleyerek günün her saatinde en başta bahsettiğimiz sorunları yaşatmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz yerlere ulaşımınızı sağlayacaktır.

Ankara’nın En İyi ve En Güvenilir Ulaşım şirketi Ankara Transfer Hattı kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş çalışma arkadaşlarıyla üstün hizmet vermekten gurur duymaktadır. Havaalanı Transfer hizmetinin üstün avantajlarını sizler için sıraladık.

İşte Havaalanı Transfer Hizmetinin avantajları:

Yoğun Trafikte Araç kullanmak zorunda kalmazsınız.

Aracınızı Güvensiz üzeri açık otoparklarda bırakmak zorunda kalmazsınız.

Yüksek fiyatlarda otopark ücreti ödemezsiniz.

Bilmediğiniz bir şehirde kaybolma riskiniz olmaz.

Gideceğiniz adrese en kısa yoldan ve en kısa zamanda ulaşırsınız.

Sevdiklerinizi güvenilir ellere emanet eder içiniz rahat bir şekilde uğurlarsınız.

Taksimetre düzenbazlığına uğramadan tek fiyat garantisi ile cebiniz her zaman güvende olur.

Toplu taşıma araçlarında ekstra zaman kaybetmezsiniz.

Uçuşu kaçırma riskiniz minimum seviyededir.

Ulaşım probleminiz ortadan tamamen kalkar.

Şimdi Ara Canlı Yardım